Робоча зустріч ректора КУП НАНУ з директором Східноєвропейського агентства розвитку та Президентом Європейського інституту безперервної освіти (Словаччина)

18 Листопада, 2022

18.11.2022 року у приміщенні КУП НАНУ пройшла робоча зустріч ректора університету та представників колективу з доктором юридичних наук, доктором філософії, професором, директором Східноєвропейського агентства розвитку та Президентом Європейського інституту безперервної освіти паном Йозефом Зятько.

Пан Йозеф навіть за умов військового часу залишається відданим та вірним другом як університету так і всього українського народу, він знайшов можливість відвідати колектив дружнього університету у такий складний та напружений час.

Зі сторони КУП НАНУ у зустрічі взяли участь ректор професор Юрій Бошицький, проректорка з навчально-методичної роботи Олена Антонова, проректор з адміністративної роботи Анатолій Маркевич, проректорка з питань забезпечення і перспективного розвитку Алла Вільчинська та завідувач кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін Сергій Матвєєв.

Під час спілкування були обговорені різні форми та методи можливої співпраці між українською та словацькою сторонами – від спільних науково-практичних конференцій, підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників КУП НАНУ, їх стажування та до співавторства в розробці наукових праць та їх публікації.

Ректор університету презентував гостю монографії видані КУП НАНУ за власною редакцією та колективні монографії з актуальних проблем права на прикладах України та Угорщини, України та Польщі, України та Грузії. Юрій Бошицький запросив представників Європейського інституту безперервної освіти до участі у написанні такої ж монографії на прикладі України та Словаччини.

В результаті зустрічі також досягнуто домовленості щодо участі словацької сторони у міжнародній науково-практичній конференції «Правові аспекти антикорупційної стратегії у фокусі національної безпеки», яка запланована на 9 грудня 2022 року та організатором якої виступає КУП НАНУ.

Прес-Центр КУП НАНУ