Робочий візит до КУП НАНУ Аріфа Джаміль оглу ГУЛІЄВА

23 Червня, 2023

Нещодавно з робочим візитом до Київського університету права НАН України завітав Аріф Джаміль оглу ГУЛІЄВ, доктор юридичних наук, професор, професор кафедри конституційного, міжнародного права та публічно-правових дисциплін Київський університет інтелектуальної власності та права Національної Університету «Одеська юридична академія», Заслужений працівник освіти України. У ході зустрічі з ректором Київського університету права НАН України Юрієм БОШИЦЬКИМ обговорили питання співпраці у науковій сфері та участь у загальноуніверситетських заходах з нагоди дня Конституції України на одному з яких пан Аріф планує презентувати власну книгу.

На зустрічі були також присутні завідувачка аспірантурою, к.ю.н., доцентка Раїса ПЕРЕЛИГІНА та вчений секретар Університету, к.ю.н., Валерій АНДРУСІВ.

Прес-Центр КУП НАНУ