Робочий візит ректора КУП НАН України до РІ КУП НАНУ

28 Лютого, 2024

Під час робочого візиту до Рівненського інституту КУП НАН України ректор Київського університету права НАН України Юрій Бошицький взяв участь у робочій нараді науково-педагогічного колективу Рівненського інституту.

Вона традиційно проводиться щомісяця з метою підбиття підсумків роботи інституту за попередній період. На нараді було окреслено здобутки колективу у різних сферах діяльності, відзначено наукові успіхи викладачів, зокрема ішлося про те, що значно зросла кількість публікацій у фахових виданнях, зокрема і в «Часописі Київського університету права»; про підготовку до друку збірника матеріалів Х Всеукраїнської науково-практичної конференції «Сучасні проблеми гуманітаристики: світоглядні і правові підходи, комунікативні та педагогічні стратегії». Як один із пріоритетних напрямів роботи було визначено створення належного комунікативного поля з майбутніми абітурієнтами в усіх підрозділах Київського університету. Як підкреслив ректор, у Рівненському інституті досить добре налагоджена профорієнтаційна діяльність. Юрій Бошицький схвалив ініціативу директорату щодо підготовки та проведення уже другий рік поспіль олімпіади з основ правознавства для випускників шкіл.

Ішлося також про підготовку до проведення круглого столу «Концепція державотворення в поезії Тараса Шевченка», приуроченому вшануванню пам’яті Кобзаря та низку заходів, які відбулися у лютому та плануються на березень під егідою студентського парламенту інституту. Було відзначено активність господарського сектора інституту, спрямовану на покращення умов навчання та проживання студентів.

На нараді було скориговано план роботи на наступний місяць, внесено корективи щодо терміну виконання запланованих заходів. Нараду провів директор інституту Іван Вєтров.

Прес-Центр КУП НАНУ