Робочий візит ректора КУП НАНУ на Вінниччину

23 Січня, 2024

18-19 січня 2024 року, в рамках робочого візиту на Вінниччину, з метою налагодження нових партнерських відносин, ректор Київського університету права НАНУ, Юрій Бошицький відвідав ліцей №2 м. Вінниці. Вказаний навчальний заклад є одним з найбільших по чисельності учнів серед ліцеїв м. Вінниці і має гуманітарну спрямованість в наданні освітніх послуг.

Учні та викладачі ліцею з великою зацікавленістю зустріли керівника КУП НАНУ. Ректор розповів присутнім про історію розвитку КУП НАНУ, кадровий потенціал, матеріально-технічне забезпечення, освітні проекти та міжнародні зв’язки університету. І саме головне, про можливість молоді отримати якісну юридичну освіту в університеті права.

З директором ліцею пані Іриною Михайловою були обговорені питання подальшої співпраці щодо профорієнтаційної роботи, підтримки проектів ліцею в сфері юридичної освіти та науки, а також спілкування викладачів КУП НАН України з учнями ліцею щодо професії правника та участь наших в якості журі на різних олімпіадах ліцею по праву.

З метою популяризації юридичної освіти ректор передав бібліотеці ліцею юридичну літератури в рамках нового спільного проекту КУП НАН України та столичним видавництвом «ЮРІНКОМІНТЕР», директором якого є доктор юридичних наук, професор Віктор Ковальський. Даний проект має назву – «Популяризація юридичної освіти та професії в колах учнівської молоді України».

Наступний візит ректора КУП НАНУ був до Якушинецької громади, яка об’єднує 18 населених пунктів. Під час зустрічі з головою громади Василем Романюком було підписано Меморандум про співпрацю, який передбачає реалізацію освітніх, інформаційних, наукових, культурних та інших проектів із залученням закладів освіти Якушинецької громади та КУП НАНУ.

Ректор передав школам Якушинецької громади юридичну літературу в рамках зазначеного вище спільного проекту з видавництвом «ЮРІНКОМІНТЕР».

Під час робочого візитку ректора КУП НАНУ супроводжував керівник Вінницького науково-консультативного центру Юрій Ковальчук.

Прес-Центр КУП НАНУ