Робочий візит ректора КУП НАНУ на Вінниччину

28 Вересня, 2022

Незважаючи на складні часи в Україні Київський університет права НАНУ продовжує проводити відповідну роботу щодо пошуку та налагодження партнерських відносин з навчальними закладами, органами влади та органами місцевого самоврядування.

23.09.2022 р. під час візиту на Вінниччину ректор Ю. Бошицький зустрівся з головою Вінницької районної державної адміністрації Віталієм Урзіком, з яким обговорив можливості надання КУП НАНУ освітніх послуг в юриспруденції для населення району, налагодження взаємовигідного партнерства з навчальними закладами та різними юридичними особами.

Також керівник КУП НАНУ запропонував голові райдержадміністрації послуги щодо консультування по правових питаннях, силами своїх фахівців, які виникають в результаті переселення в район через війну великої кількості наших громадян.

Питання та готовність до співпраці були озвучені ректором Ю. Бошицьким під час зустрічі із заступником Вінницької обласної ради Ігорем Івасюком. Останній проявив щиру зацікавленість у співпраці та діловий підхід щодо вирішення ряду питань, які мають спільний фаховий інтерес.

Наступний візит ректора КУП НАНУ був до Вінницького фінансового економічного університету, де було підписано Меморандум про співпрацю з ректором Тетяною Боднар. Метою підписання меморандуму є співпраця в сфері освітньої, наукової, профорієнтаційної роботи в рамках партнерства.

Під час вищевказаних зустрічей ректор Ю. Бошицький подарував комплекти юридичної енциклопедії з метою популяризації юридичної освіти.

Враховуючи те, що у м. Вінниці успішно функціонує структурний підрозділ Київського університету права КУП НАНУ ректор Ю. Бошицький провів зустріч з його колективом, який очолює к.ю.н., доцент Юрій Ковальчук. Керівник університету звернув увагу на те, що не дивлячись на військовий стан в Україні, зростання захворюванності на ковід, колектив КУП НАНУ продовжує надавати якісні освітні послуги, виховувати у студентів особистість з високими морально-етичними якостями, патріотів своєї країни.

Під час робочої поїздки у м. Вінницю, ректор Ю. Бошицький відвідав пораненого українського захисника, студента КУП НАНУ Артема Цимбала, який знаходиться на лікуванні в обласній клінічній лікарні.

Ректор подякував Артему за мужність і героїзм під час захисту нашої країни та запевнив його, а також батьків, які були присутні, що колектив університету докладе максимум зусиль в допомозі щодо лікування та подальшої реабілітації.

На пам’ять про зустріч Ю. Бошицький подарував Артему іконку, книги, сувеніри та побажав йому швидкого одужання.

Під час всіх заходів ректора супроводжував керівник структурного підрозділу КУП НАНУ у м. Вінниці Юрій Ковальчук.

Прес-Центр КУП НАНУ