Національна академія наук України Київський університет права

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ !!! БІБЛІОТЕКА КУП НАНУ ЗАПРОШУЄ ВАС У СВІТ ЮРИДИЧНОЇ ЛІТЕРАТУРИ!

26 Липня, 2020

1

    Шановні абітурієнти! Завдання Київського університету права НАН України полягають насамперед у тому, щоб дати вам повноцінні юридичні знання з навчальних дисциплін, прищепити навички умілого застосування теоретичних положень під час практичної діяльності, стати особистостями.

   Навчання в КУП НАНУ орієнтовано на формування освіченої, гармонійно розвиненої молодої людини  і ми забезпечуємо високий рівень якості юридичної освіти. 

   Звичайно, що хороше навчання неможливе без хорошої,сучасної та укомплектованої спеціальною літературою бібліотеки!

   ПРОПОНУЄМО ОЗНАЙОМИТИСЯ З БІБЛІОТЕКОЮ КУП НАНУ ЯК ОЧНО, ТАК І ОНЛАЙН!!!

   Наукова бібліотека КУП НАНУ, яка є сучасним інформаційним та навчальним центром, налічує  понад 150 тисяч книг, рукописів, авторефератів, наукових збірників, майже 5 тис бібліографічних записів в Електронному каталозі.

   Змістовні книжкові колекції,зокрема, Колекція іноземної юридичної літератури і Бібліотека-депозитарій Всесвітньої організації інтелектуальної власності є першим в Україні серйозним зібранням видань цього підрозділу ООН! Ця література приваблює не лише студентів та  викладачів КУП НАНУ, але й практиків у галузі юриспруденції.

   Сучасна молодь, майбутні правники мають бути обізнаними у своїй професії і цьому допомагає книга!

   КУП НАНУ пропонує доступ до свого бібліотечного фонду, і чекає на абітурієнтів,щоб студенти відповідали вимогам їх майбутньої юридичної діяльності.

ЩИРО ЗАПРОШУЄМО АБІТУРІЄНТІВ У НЕПЕРЕВЕРШЕНИЙ СВІТ КНИГИ КУП НАНУ!