ШАНОВНІ СТУДЕНТИ ТА ВИКЛАДАЧІ! З 05 вересня по 01 листопада 2011 року запрошуємо прослухати курс «Introduction to U.S. Law» «Вступ до права США»

30 Серпня, 2011

На запрошення ректора КУП НАНУ Юрія Бошицького, в рамках меморандуму який було підписано між Київським університетом права НАН України Асоціацією Українсько-Американських адвокатів в КУП НАНУ буде викладатися курс з права Сполучених Штатів Америки. Курс буде проведено доктором права Петром Річардом Костівом , який є випускником докторської програми Університету Мічігана, та Університету Каліфорнії, Берклі. Закінчив магістратуру в Університеті Квазулу-Натал, Південна Африка.
       Петро Річард Костів має багатий досвід роботи в галузі юриспруденції, проходив практику у Верховному суді Аргентини, де вивчав функціонування суду та Аргентинської юридичної системи, а також працював в міжурядовій організації «Південний Центр» в Женеві, Швейцарія, у відділі «Глобального розвитку і управління».
     Метою курсу є ознайомлення студентів з основами загального та статутного права, системою права штатів та федерації. Курс дає загальні уявлення про галузі права США та судовий процес.
       Особливу увагу буде приділено основним принципам, на яких ґрунтується Конституційне право, Цивільне право, Комерційне право та Цивільний процес.
       Також курс зачіпає етичну сторону роботи американських адвокатів та суддів, питання професійної етики та відповідальності.
      У своїй роботі пан Костів планує використовувати Сократівський метод вивчення права. Викладання  буде проводитись у вигляді дискусії англійською мовою.