Національна академія наук України Київський університет права

Школярі Святошинського р-ну м. Києва відвідали музей криміналістики імені Ганса Гросса

1 Березня, 2020

1

До Київського університету права НАН України (КУП НАНУ) нещодавно завітали старшокласники та їх вчителі спеціалізованої школи № 185 імені академіка Вернадського. Мета зустрічі полягала у проведені профорієнтаційних заходів серед молоді шкіл, та безпосереднім ознайомленням з матеріально-технічною базою університету. 

Враховуючи те, що учні 9 – 10 класів вже вивчали предмет «Основи правознавства» для них була проведена екскурсія до музею «Криміналістики імені Ганса Гросса».Даний музей названий на честь засновника світової криміналістики. Історичний факт свідчить, що Ганс Гросс народився 26 грудня 1847 у м. Грац (на той час Австрійська імперія). За своє життя став відомим австрійським юристом, заснував австрійську кримінологічну школу, став основоположником криміналістики, а також фундатором кримінальної психології. Є автором робіт, що відображають значення застосування природничих і точних наук для розкриття злочинів і виявлення злочинця. 

У процесі екскурсії завідувач музеєм академік Г.С. Семаков продемонстрував надзвичайно цікаві експонати, які мають пряме відношення до саме сучасної криміналістики, й переважна більшість з них досі застосовуються і зустрічаються у процесі діяльності криміналістів України.


Також, варто відзначити, що учні мали можливість відвідати в університеті тематичні кабінети, навчальні аудиторії та кабінет з історії українського права. 

На завершення загальної екскурсії стінами університету гості (учні та вчителі разом з ними) відвідали художню виставку картинної галереї під назвою «Графіка, яка об’єднує студентство»

Після екскурсії школярі завітали до студентського кафе «ВУЛИК», де іх пригостили чаєм та університетською випічкою.

Прес-центр КУП НАНУ