Студенти 1 курсу КУП НАН України урочисто відзначили 209 річницю з дня народження Т.Г. Шевченка

9 Березня, 2023

В історії кожного народу серед її великих творців є поети, імена яких оповиті невмирущою любов’ю і славою. Таким поетом українського народу є Тарас Шевченко, чия безсмертна спадщина – одна з найбільших вершин людського генія. 9 березня 2023 року виповнюється 209 років з дня його народження.

Студентам 1 курсу навчання був проведений виховний захід на тему «Тарас Шевченко – скарб українського народу». Метою зустрічі було розширення та поглиблення уявлень першокурсників про великого майстра слова, прищеплення любові до його творчості, до України, виховання справжніх патріотів своєї Батьківщини, гордості за людей, які прославили рідну землю. Захід проводив куратор 1 курсу, викладач КУП НАНУ Володимир Олександрович Павлов.

Враховуючи особливості онлайн-навчання, здобувачі провели своєрідний флешмоб, присвятивши його Кобзарю. Перебуваючи кожен у своїй області за місцем проживання, студенти відвідали місцеві пам’ятники Тарасу Шевченку та в бібліотеках провели літературні хвилинки, декламуючи авторську поезію митця.

Висловлюючи свої думки наприкінці заходу, студенти ще раз переконалися, що Тарас Шевченко є явищем української духовності, могутнім джерелом національної самосвідомості, учасником історичного життя народу, порадником, Батьком, навіть пророком майбутнього та апостолом правди, символом незламності України.

Прес-Центр КУП НАНУ