Студенти КУП НАН України на запрошення Головного управління освіти і науки м. Києва взяли участь у роботі першого волонтерського семінару “Євро-2012”

15 Березня, 2011

3 березня 2011 року у столичному Будинку Учителя за участі заступника голови КМДА Анатолія Голубченка,  начальника  Головного управління з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу КМДА Тетяни Слишик,  начальника Головного управління освіти і науки КМДА Тетяни Горюнової було презентовано Волонтерську програму Києва до Євро-2012 «Київський волонтер». Також на цьому заході було офіційно відкрито веб-сайт Києва як приймаючого міста Чемпіонату Європи з футболу, який пройде в 2012 році в Україні та Польщі (www.city-kyiv.com.ua/uefaeuro2012).
     Програма «Київський волонтер» передбачає залучення 6 тисяч помічників турніру, які попередньо будуть зібрані та пройдуть 100-годинний курс мовно-функціональної підготовки. До програми буде включено 5 навчальних модулів: волонтерство і спорт, історія міжнародного волонтерського руху, історія і культурна програма міста, соціально-психологічна підготовка.

Кожен волонтер приймаючого міста Київ буде забезпечений комплектом екіпірування, яку отримає після завершення чемпіонату в подарунок – це теніска, штани, вітрівка, шорти, кепка. На час чемпіонату помічникам турніру видадуть студентські електронні картки для проїзду в Київському метрополітені і засоби мобільного зв’язку. Усі волонтери будуть застраховані і забезпечені харчуванням. Про це на презентації програми «Київський волонтер» заявила заступник начальника Головного управління освіти і науки КМДА Лідія Нестеренко.
     На зустрічі були також представлені напрямки роботи волонтерів. Це інформаційна підтримка, допомога з транспортом, допомога з розміщенням вболівальників,  допомога волонтерів у фан-зоні, робота в фан-посольствах, обслуговування людей з особливими потребами, комплексна підтримка роботи медіа-служб, комплексна підтримка роботи IT-служб передбачає, допомога медичним службам, допомога службам безпеки, волонтерський менеджмент та акредитація.

Інформацію підготувала голова комітету інформації
студентського парламенту КУП НАН України
Плавинська Марта