Студенти КУП НАНУ долучилися до проєкту Міністерства культури та інформаційної політики України «Поезія Вільних»

1 Квітня, 2022

На війні кожен намагається бути корисним і своїми діями наблизити перемогу України. Студенти Київського університету права НАН України боронять рідну землю в лавах територіальної оборони своїх міст і навіть у складі Збройних сил України, займаються волонтерською діяльністю. Однак один із найбільш численних – є їх культурний фронт.

Вихованці Київського університету права знають, що справжній юрист – людина освічена та розвинена в багатьох галузях. Тож не дивно, що серед наших студентів багато творчих особистостей, які не могли не долучитися до проєкту від Міністерства культури та інформаційної політики України «Поезія Вільних». Проєкту, що вже об’єднав 8773 вірші. Гасло порталу: «Наша поезія – це зброя, що надихає тих, хто тримає зброю справжню». Дуже приємно, що серед поезій, які сьогодні можуть підбадьорити та надихнути наших солдат на передовій  є вірші студентів Київського університету права НАН України.

Ідея взяти участь у цьому проєкті на підтримку бойового духу України належить голові студентського парламенту КУП НАНУ, студентці групи ПБ-31 Вероніці Козаченко. Представлена робота поєднує вірш поетеси, студентки групи ПБ-32 Анастасії Чижик, декламацію студентки групи МП-31 Анастасії Майорової та відеоряд студентки групи ПБ-22 Анастасії Величковської.

Від імені адміністрації Київського університету права НАН України дякуємо всім, хто долучився до цієї роботи та довів, що наш дух не скорити, допоки культура живе й розвивається!

Прес-центр КУП НАНУ