Студенти КУП НАНУ привітали вихованців Дрогобицького добровільного товариства захисту дітей та молоді з інвалідністю «Надія»

3 Січня, 2022

Напередодні новорічних свят в рамках волонтерського проекту «Передай тепло своєї руки маленькій дитині» студентським парламентом Київського університету права НАН України під патронатом ректора, професора Юрія Бошицького було організовано збір коштів для надання благодійної допомоги Дрогобицькому добровільному товариству захисту дітей та молоді з інвалідністю «Надія».

До благодійної акції, яка проходила під гаслом: «Давай зробимо так, щоб свято цьогоріч прийшло до всіх і кожного!» долучилися всі небайдужі студенти, аспіранти, викладачі та співробітники університету. На зібрані кошти студентський актив КУП НАНУ придбав солодощі та подарунки, які були доставлені вихованцям Дрогобицького добровільного товариству захисту дітей та молоді з інвалідністю «Надія». Разом з подарунками студенти підготували дітям свої відеопривітання з Новим роком та Різдвом Христовим.

Щиро вдячні всім, хто особисто долучився до акції та допоміг зібрати кошти для придбання подарунків дітям! Сподіваємося на Вашу підтримку наступних волонтерських заходів від студентського парламенту Київського університету права НАН України. Давайте й далі запалювати вогники щастя в серцях дітей разом!

До нових зустрічей у 2022 році! Святкове диво є, і ми це довели, подарувавши його дітям!

Прес-центр КУП НАНУ