Студенти КУП НАНУ взяли участь у конкурсі «Судові дебати з цивільного права та судочинства»

19 Листопада, 2023

З 23 жовтня по 24 листопада 2023 року триває професійний студентський  конкурс  Судові дебати з цивільного права та судочинства, організований Навчально-науковим інститутом права Київського університету ім. Т.Г. Шевченка.

Команда здобувачок КУП НАНУ «Діти Феміди» у складі Олександри Вілінської, Анастасії Скуратовської та Марини Мирончук гідно представили свою alma mater у відбіркових етапах міжвузівського змагання.

Так, за умовами конкурсу мала бути сформована команда здобувачів, які обирали собі тренера. Тренером нашої команди стала к.ю.н., доцент кафедри кримінального права та процесу Надія Дроздович. І хоча за умовами конкурсу не передбачалася можливість присутності тренера у безпосередніх змаганнях, якісна підготовка конкурсантів забезпечила нашим учасницям гідний результат.

Леді-юристки з команди «Діти Феміди» успішно подолали 08 жовтня 2023 року письмовий (відбірковий) етап конкурсу та забезпечили собі допуск до усного  раунду змагань та участі у півфіналі.

Власне Судові дебати відбулися 17 листопада 2023 року у стінах Київського апеляційного суду, де здобувачі КУП НАНУ у модельованому судовому процесі змогли продемонструвати свою юридичну підготовку та проявити свої таланти ораторів.

Не потрапивши до півфіналу конкурсу, здобувачки все ж отримали безцінний досвід, змогу професійно поспілкуватися з колегами та суддями та відчути себе в ролі учасників судового провадження. Цей важливий етап навчання дав можливість команді КУП НАНУ інтегрувати свої теоретичні знання у практичні навички як правозастосування, так і участі у суді.

З вітанням та побажанням сил і натхнення для амбітних реалізацій у професії юриста!

Прес-Центр КУП НАНУ