Студенти КУП НАНУ взяли участь у майстер-класі «Основи ефективної комунікації»

12 Жовтня, 2019

З нагоди Дня юриста у Київському університеті права НАН України 10 жовтня 2019 року було проведено майстер-клас на тему «Основи ефективної комунікації». Адже ні в кого не викликає заперечень той факт, що комунікації посідають значне місце в житті суспільства взагалі та кожної людини зокрема. Вміння вдало та ефективно комунікувати дуже часто відіграє визначальну роль під час спілкування. Насамперед, пильної уваги заслуговують комунікативні навички представників тих професій, які тісно пов’язані зі спілкуванням. Саме тому завідувач кафедри кримінального права та процесу Гуріна Д.П. провела для майбутніх юристів – студентів Київського університету права НАН України – майстер-клас з метою отримання й закріплення вмінь та навичок ефективного спілкування.

ugorec.jpg

У межах програми заходу було представлено та проаналізовано комунікативні моделі, серед яких  «Квадрат повідомлення», «Комунікатор – Реципієнт», «Айсберг» тощо. Виконуючи завдання, учасники активно працювали над виявленням комунікативних бар’єрів, що виникають під час спілкування, а також розробкою шляхів їхнього подолання.

ugorec.jpg

Наприкінці майстер-класу кожний студент мав змогу виявити як власні сильні сторони у мистецтві спілкування, так напрями потенційного розвитку навичок ефективної комунікації.  Адже у Київському університеті права НАН України студенти не тільки  отримують якісну юридичну освіта, але й напрацьовують навички ефективного спілкування для особистісного росту.

Прес-центр КУП НАНУ