Студенти КУП НАНУ взяли участь в семінарі до Моделі Міжнародного Кримінального Суду

7 Грудня, 2010

3-4-го грудня 2010 року студенти КУП НАН України взяли участь у підготовчому семінарі до Моделі Міжнародного Кримінального Суду, який проводиться щорічно для студентів провідних навчальних закладів Європи, Ізраїлю, Палестини та США.

Відкриття семінару відбулося у м. Одеса, південній перлині України. У перший день організатори семінару – представники університету «Одеська національна юридична академія», провели для учасників семінару надзвичайно цікаву та пізнавальну екскурсію визначними пам’ятками Одеси.

В рамках програми “Пізнай свій край” студенти КУП НАН України відвідали Спасо-Преображенський кафедральний собор, подивилися на знаменитий Національний академічний театр опери і балету.
Наступного дня з 9-ої до 20-ої години проходив семінар, під час, якого студенти КУП НАНУ брали активну участь у обговоренні судових справ зі сфери міжнародного кримінального права та мали змогу попрактикуватися у спілкуванні англійської мовою. Семінар відбувався під керівництвом Єнса Фішера, тренера Моделі Міжнародного Кримінального Суду з Німеччини.

Після закінчення семінару відбулася святкова вечеря, під час якої були вручені сертифікати учасникам підготовчого семінару.

Завдяки даному семінару студенти КУП НАНУ отримали надзвичайно багато цікавої та змістовної інформації, мали змогу поспілкуватися з іноземними студентами-юристами, здобули нові практичні і теоретичні знання в галузі міжнародного кримінального права та процесу. Таким чином, підготовчий семінар до Моделі Міжнародного Кримінального Суду дав можливість здобути досвід, нових друзів, знайомства, що залишаться з нами на все життя теплими спогадами і неймовірними враженнями, які ми пронесемо через все своє життя.

Студентка 2 курсу відділення Міжнародного права

Войтенко Юлія