Студенти та викладачі КУП НАНУ відвідали Київський академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва

1 Лютого, 2020

ugorec.jpgugorec.jpgugorec.jpg

31 січня 2020 року студенти та викладачі КУП НАН України, в рамках університетського проекту «КРОКИ ДО ПРЕКРАСНОГО», відвідали Київський академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва.
  Відвідувачі мали змогу поринути у неймовірний світ шедеврів оперної класики, адже «Сільська честь» – опера генія світової музики П’єтро Масканьї, створена ще в 1890 році за новелою Дж. Верги – залишається одним із найвідоміших творів автора, що продовжує підкорювати серця глядачів неперевершеною красою та вишуканістю.
  Музика «Сільської честі» насичена гнучкою, пристрасною кантиленою, близькою до народних пісень. Її емоційні контрасти підсилюють гостроту сюжету: шалені пристрасті змінюються станом душевної відчуженості, драматичному зіткнення людських характерів протистоїть спокій весняної природи.
  Надзвичайна робота диригента-постановника – заслуженого артиста України Віктора Плоскіна з перших нот змогла зачарувати глядачів, а талановиті українські артисти серед котрих були: народний артист України Олександр Гурець, заслужений артист України Олександр Мельничук, лауреат міжнародних конкурсів Аліна Дрозд, лауреат Міжнародного конкурсу Любов Канюка – створили чарівну атмосферу сіцілійського села кінця XIX століття, сповнененій бурхливими пристрастями головних героїв.
  Майбутні юристи та їх викладачі отримали величезне духовне та естетичне задоволення, як від репертуару, а також від блискучої артистичності та таланту диригента та усіх виконавців.
  Сподіваємося, що можливість доторкнутися до прекрасного, сприятиме у майбутніх юристів правильні риси характеру та формуватиме їх інтелігентність.

ugorec.jpgugorec.jpgugorec.jpg

Прес-центр КУП НАНУ