Студенти відвідали музичну виставу до Дня ЗСУ і Дня Святого Миколая

8 Грудня, 2023

Здобувачі Київського університету права НАН України 6 грудня відвідали благодійну музичну виставу «Із янголом на плечі» у Національному академічному театрі імені Івана Франка. Метою заходу став збір коштів на придбання кровоспинних турнікетів SICH для наших воїнів.

Найактивніші студенти КУП НАНУ отримали можливість побувати на цій чудовій виставі з благородною метою як подарунок від університету на День Святого Миколая. Такою честю відзначили зокрема переможців модельного засідання ООН «Модель ООН 2023».

Найяскравішою подією вечора була вишукана музика у виконанні Національного камерного ансамблю «Київські солісти» із диригентом, заслуженим артистом України Віктором Плоскіною.

Висловлюємо подяку Вікторові Плоскіні за запрошення представників Київського університету права НАН України на цю культурну подію та ректорові КУП НАНУ Юрію Бошицькому за надання виняткової можливості провести святковий день на виставі в Національному академічному театрі ім. І.Франка.

Цінуємо внесок університету та його щирих друзів у культурний розвиток студентства!

Прес-Центр КУП НАНУ