Національна академія наук України Київський університет права

Павлов Володимир Олександрович

Старший викладач кафедри загальнотеоретичних та соціально-гуманітарних дисциплін

Народився 24 квітня 1998 року. Родом з Вінничини.

З вересня 2004 року по червень 2015 року навчався в Гімназії (загальноосвітньому навчальному закладі ІІ-ІІІ ступенів гуманітарного, художньо-естетичного профілю) м. Могилева-Подільського, яку закінчив з відзнакою і нагороджений золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні»

У вересні 2015 вступив до Київської духовної семінарії та до Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

17 червня 2019 року закінчив Київську духовну семінарію і отримав базову вищу освіту за спеціальністю «Православне богослов’я (теологія)» та здобув кваліфікацію бакалавра Православного богослов’я (теології).

У червні 2020 року закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка і здобув професійну кваліфікацію фахівця з української мови і літератури та англійської мови.

15 червня 2021 року закінчив Київську духовну академію і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Православне богослов’я (теологія)» та здобув кваліфікацію магістра Православного богослов’я (теології).

У грудні 2021 року закінчив магістратуру Київського національного університету імені Тараса Шевченка і здобув професійну кваліфікацію викладача закладу вищої освіти.

З 1 вересня 2022 року – викладач кафедри загальнотеоретичних та соціально-гуманітарних дисциплін Київського університету права Національної академії наук України.