Тематична виставка літератури до Дня закоханих

14 Лютого, 2024

Інтимна поезія, класичні романи та сучасні твори про кохання — таке наповнення святкової книжкової виставки присвяченої Дню закоханих у Київському університеті права НАН України.

Твори з літературної добірки, ретельно підготованої Науковою бібліотекою КУП НАНУ, можна взяти для читання у зручній відпочинковій зоні в холі університету. Запрошуємо всіх віднайти тематичну книгу за своїм смаком!

Окрім цього, нагадуємо, що в нашій бібліотеці представлений не лише значний науковий доробок з усіх всіх галузей права, а й широкий вибір художньої, історичної і мистецтвознавчої літератури. Тож, не забудьте завітати до бібліотеки, аби познайомитися з цікавими новинками та відомими бестселерами, якими наповнена наша книгозбірня!

Наукова бібліотека КУП НАНУ