Триває профорієнтаційна робота КУП НАН України з Ужгородською мерією

15 Серпня, 2022

В рамка профорієнтаційної роботи ректор КУП НАН України Юрій Бошицький провів переговори з міським головою Ужгороду Богданом Андрієвим, який є випускником нашого університету.

Враховуючи те, що в Ужгороді успішно функціонує і структурний підрозділ Київського університету права НАН України і ми намагаємося також бути корисними містові, то обговорювалися питання надання освітніх послуг в галузі юриспруденції, налагодження взаємовигідного партнерства з навчальними закладами, різними юридичними особами Ужгороду та в цілому популярізація юридичної освіти та науки на Закарпатті.

Основне, чим можемо бути реально корисними місту так це можливість надання юридичної освіти співробітникам мерії за спеціальностями «право» і «міжнародне право».

Також, враховуючи те, що сьогодні мерія Ужгороду стикається з багатьма питаннями правового характеру, яки виникають в результаті переселення до міста через війну великої кількості наших громадян, то університет готовий сприяти правовому супровіду або консультуванню з питань права силами своїх фахівців та університетської юридичної клініки.

В переговорах взяли участь також і заступник міського голови Вадим Борець, начальниця служби персоналу та спецроботи міськради Олена Макара та керівник Міжнародного центру з правових та економіко-соціальних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАНУ Мирослав Бухало.

Прес-Центр КУП НАНУ