У КУП НАН України відбувся День відкритих дверей

28 Травня, 2022

Незважаючи на складний воєниий час, Київський університет права НАН України продовжує свою діяльність, важливою складовою якої є профорієнтація серед абітурєнтів України. Щотижня у четвер в онлайн форматі КУП НАНУ проводить дні відкритих дверей для того, щоб допомогти майбутнім вступникам визначитись з майбутньою професією та вузом, зорієнтуватись в новаціях вступної кампанії в цьому році.

26 травня 2021 р. в університеті у режимі онлайн відбувся черовий день відкритих дверей у формі вебінару на тему «Вступ 2022». В заході взяли участь абітурієнти з усіх куточків України, які планують отримати вищу юридичну освіту за освітніми рівнями Бакалавр та Магістр.

У ході онлайн-зустрічі майбутні вступники ознайомились з особливостями вступної кампанії у КУП НАН України 2022 р., поспілкувались з керівництвом вузу, викладачами та студентами. Піля чого абітурієнти в реальному режимі отримали відповіді на всі хвилюючі їх запитання.

На початку заходу всіх учасників привітав ректор Київського університету права НАН України, професор Ю.Л. Бошицький, який розповів про особливості та переваги навчання в університеті, про спеціальності за якими здійснює підготовку вуз та про перспективи, які чекають випускників Київського університету права НАН України.

Відповідальний секретар приймальної комісії К.С. Лісова ознайомила абітурієнтів із правилами прийому до КУП НАН України та графіком основних етапів вступної кампанії у 2021 р.

З цікавими доповідями виступили пред вступниками завідувач кафедри кримінального права та процесу О.І. Савка та доцент цієї ж кафедри Н.О. Веселовська, які розповіли про особливості професії юриста, її важливості для України сьогодні.

Після чого абітурієнти мали можливість поспілкуватись зі студентами Київського університету права. Здобувач 2-го курсу Віталій Вихристенко розповів про переваги КУП НАНУ, насичене студентське життя й свій досвід навчання за надзвичайних обставин: Covid-19 та війна. Першокурсниця Юлія Ярчук, яка зовсім нещодавно також була абітурієнткою, поділилась своїм досвідом, чому обрала саме цей університет, та як вдалося налагодити комунікацію з одногрупниками і викладачами, майже весь рік провівши на дистанційному навчанні.

Прес-Центр КУП НАНУ