У КУП НАНУ розпочався навчальний процес для студентів 1 курсу спеціальності 081 «Право»

22 Вересня, 2020

1

У Київському університеті права НАН України 21 вересня 2020 року розпочалося навчання для студентів 1 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. О 12.00 здобувачів вищої освіти спеціальності 081 «Право» зустрічали науково-педагогічні працівники, адміністрація університету та гості.

Ректор Ю.Л. Бошицький звернувся до першокурсників та їх батьків зі словами привітань та зауважив, що професія юриста вже багато років поспіль залишається однією з найпрестижніших професій не тільки в Україні, але й в усьому світі, а КУП НАНУ має потужний науковий та викладацький потенціал, який забезпечує підготовку конкурентоспроможних випускників-юристів.

Голова Святошинської РДА С.А. Павловський, який відвідав Київський університет права НАН України, привітав майбутніх правників, побажав їм цікавих насичених років студентського життя та успіхів у професійному становленні.

Представники Федерації бадмінтону України на чолі з Віце-президентом В.В. Проданом привітали студентів зі вступом до університету, подарували бібліотеці КУП НАНУ низку цікавих видань та звернули увагу на важливість розвитку фізичної культури та спорту як складової якісної підготовки майбутніх фахівців.

Гість університету, доктор юридичних наук, заступник міністра юстиції України 2017-2019 рр. Сукманова О.В. у словах привітань наголосила на важливості обрання професійного шляху за покликом серця, аби у майбутньому реалізувати себе як висококласного фахівця і бути справді успішним.

До привітань долучився доктор філософії (PhD), професор, заслужений юрист України, народний депутат України 2-го, 3-го, 4-го, 6-го скликань Ю.А. Кармазін. Він зауважив, що обравши шлях юриста, студенти мають присвятити своє життя служінню високим принципам права, бути кришталево чесними, принциповими та неупередженими.

Після оголошення наказу про зарахування на навчання студентам вручили цінні подарунки – Юридичні енциклопедії – перші в Україні систематизовані зводи знань про державу і право, які висвітлюють внесок української та зарубіжної науки у розвиток юриспруденції, відображають світову та національну історію державотворення, діяльність правових інституцій.

Під час заходу студенти, працівники університету та гості дотримувалися усіх протиепідемічних заходів.

Прес-центр КУП НАНУ