У КУП НАНУ відбулася юридична вікторина на кубок ректора «Ерудит права»

22 Травня, 2014

21 травня 2014 р. у Київському університеті права НАН України за ініціативою кафедри теорії та історії держави і права, наукового товариства студентів і студентського парламенту відбулася юридична вікторина на кубок ректора «Ерудит права – 2014». У вікторині взяли участь 5 команд студентів першого курсу юридичного факультету та факультету міжнародних відносин.

На вікторині були присутні: проректор з наукової та науково-педагогічної роботи О.В. Чернецька, проректор з гуманітарної освіти та виховної роботи Г.П. Левківська, в.о. декана юридичного факультету С.І.Бевз, декан факультету міжнародних відносин М.О. Дей, професорсько-викладацький склад кафедри.
     Знання студентів оцінювало журі  – завідувач кафедри теорії та історії держави і права В.М. Іванов, доценти К.С. Лісова, В.І.Риндюк, старший викладач Р.П.Панасюк

Команди продемонстрували свої знання в конкурсах: «Бліц-опитування», «Дуель команд», «Юридичний рахунок», «Ланцюжок» та «Інтелектуальний правовий турнір».
     За результатами вікторини перше місце посіла команда навчальної групи ПБ-11 «Капітани права» (капітан команди Невінчаний Микола). Команді-переможниці проректор з наукової та науково-педагогічної роботи О.В. Чернецька урочисто вручила кубок «Ерудит права», диплом і пам’ятні подарунки.
     Усі учасники вікторини також отримали сертифікати й подарункові набори юридичної  літератури.

На завершення заходу О.В. Чернецька привітала  команду переможницю та подякував усім учасникам юридичної вікторини за ґрунтовні знання, вироблення командного духу в студентів та окреслила подальші перспективи інтелектуальних змагань студентської молоді.