У КУП НАНУ відбулася юридична вікторина на кубок ректора «Ерудит права»

21 Березня, 2013

20 березня 2013 р. у Київському університеті права НАН України за ініціативою кафедри теорії та історії держави і права, наукового товариства студентів та аспірантів і студентського парламенту відбулася юридична вікторина на кубок ректора «Ерудит права – 2013». У вікторині взяли участь 5 команд студентів першого курсу юридичного факультету та факультету міжнародних відносин.
   На вікторині були присутні: ректор, професор Ю.Л. Бошицький, проректор з наукової роботи О.В. Чернецька, проректор з науково-педагогічної роботи М. В. Глух, проректор з гуманітарної освіти та виховної роботи Г. П. Левківська та декан юридичного факультету М. П. Короленко. Почесним гостем заходу став  голова Товариства М. Балудянського (Словаччина) проф. Міхал Вархола.
   Знання студентів оцінювало журі  – завідувач кафедри теорії та історії держави і права В. М. Іванов, доценти кафедри теорії та історії держави і права О. Г. Варич, К. С. Лісова, О. Малюк, студент 4-го курсу юридичного факультету, член Вченої ради університету.

Команди продемонстрували свої знання в конкурсах: «Бліц-опитування», «Дуель команд», «Юридичний рахунок», «Ланцюжок» та «Інтелектуальний правовий турнір».
   За результатами вікторини перше місце посіла команда факультету міжнародних відносин «Фул Хауз» МП-11 (капітан команди В. Капустін). Команді-переможниці ректор проф. Ю. Л. Бошицький урочисто вручив кубок «Ерудит права», диплом і пам’ятні подарунки. Найголовнішим подарунком ректора команді-переможниці – стане поїздка до Словаччини місцями М. Балудянського.
   Усі учасники вікторини також отримали сертифікати й подарунки. Диплом найактивнішого учасника юридичної вікторини отримала студентка команди «ФулХауз»А. Чубарук.

На завершення заходу Ю.Л. Бошицький привітав команду переможницю та подякував усім учасникам юридичної вікторини за ґрунтовні знання, вироблення командного духу в студентів та окреслив подальші перспективи інтелектуальних змагань студентської молоді.

Матеріал підготовлено лаборантом кафедри ТДП, Безуглою О.