У КУП НАНУ відбулася зустріч з бійцями з зони АТО, представниками батальйонів «Київська Русь» та «Закарпатська Січ»

13 Березня, 2015

12 березня 2015 року відбулася зустріч з бійцями з зони АТО, представниками батальйонів «Київська Русь» та «Закарпатська Січ»Володимиром та Мирославом.
Під час зустрічі з бійцями АТО ректор, професор КУП НАНУ Юрій Ладиславович Бошицький підкреслив, що загально університетська акція «Діти народжується не для війни» сприяє наданню волонтерської підтримки воїнам АТО, а сьогоднішня зустріч зі студентами сприятиме патріотичному вихованню студентства, де навчаються студенти з усієї України, зокрема, із міст, населених пунктів, де йдуть бої.

Молоді люди, які прийшли до нашого вишу, розповіли про свій нелегкий шлях та вибір; про свою реальність як захисників Вітчизни. В своєму виступі бійці АТО перед студентами юридичного факультету попросили їх не полишати своїх побратимів на самоті із проблемами, брати посильну участь у наданні волонтерської допомоги та наполегливо здобувати знання за фахом, бо юристи потрібні країні як ніколи. Під час зустрічі студенти піднімали питання їхнього відношення до подій у Києві, до їхньої складної і надзвичайно відповідальної та небезпечної на  сьогодні роботи.

Студенти були вражені розповіддю Володимира про події, в яких він брав участь; освіченістю Мирослава в історії не лише конфлікту України, а й міжнародних конфліктів світу; стриманістю та витримкою молодих бійців.

Проректор з соціально-гуманітарних питань Левківська Г.П. зачитала та передала бійцям листи підтримки та власноруч виготовлені конверти-обереги від дітей з міста Сан-Петербургу, які привезла студентка 2-го курсу юридичного факультету Едігер Валерія, мешканка м. Константинівка Донецької області.

Захисники Вітчизни закликали студентів до віри в перемогу та єднання. Дякуємо та бажаємо удачі в нелегкій вашій долі!