У КУП НАНУ відбулося перше засідання ректорату у 2020/2021 навчальному році

3 Вересня, 2020

1

02 вересня 2020 року в Київському університеті права НАН України відбулося перше засідання ректорату у 2020/2021 навчальному році. Ректор Ю.Л. Бошицький відкрив засідання словами привітань із початком нового навчального року. Під час засідання були розглянуті питання про зміни у складі ректорату, оновлену структуру КУП НАНУ, фінансовий стан та поточні результати вступної кампанії у 2020 році. Крім того, члени ректорату обговорили основні питання організації освітнього процесу, стану підготовки наукової бібліотеки та приміщень КУП НАНУ до нового навчального року.

У роботі ректорату взяли участь генеральний директор юридичного журналу «Право України», доктор юридичних наук, професор, академік НАПрН України, заслужений юрист України О.Д. Святоцький та засновник юридичного порталу «Ratio Decidendi», заслужений юрист України Ю.В. Галаєвський, які презентували проєкт «Онлайн-платформа підвищення кваліфікації адвокатів». Під час засідання ректорату було розглянуто та схвалено пропозицію щодо створення спільного проєкту – центру підвищення кваліфікації на базі Київського університету права НАН України.

За результатами обговорення розглянутих на засіданні ректорату питань було ухвалено такі  рішення:

1. Внести зміни до складу ректорату КУП НАНУ  включити до складу ректорату завідувача кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін Лісову К.С., юриста Маркевича А.М., проректора з наукової та профорієнтаційної роботи Хорватову О.О.

2. Керівникам структурних підрозділів  на наступне засідання ректорату підготувати пропозиції щодо заходів з нагоди 25-річчя КУП НАНУ.

3. Завідувачу відділу навчально-методичної роботи Завиніченко Л.М. – розмістити на стендах відділу навчально-методичної роботи та кафедрах інформацію щодо алгоритму зменшення аудиторних годин при плануванні навантаження у малокомплектних групах.

4. Юристу Маркевичу А.М.  розробити акти (договори) про матеріальну відповідальність старост груп за закріплені за групами ноутбуки.

5. Завідувачу наукової бібліотеки Ярошевській Т.Ю. – протягом двох місяців оновити електронні бази навчальних матеріалів.

Під час засідання ректорату було розглянуто також низку інших робочих питань щодо активізації профорієнтаційної роботи, удосконалення освітнього процесу у змішаній формі тощо.

Прес-Центр КУП НАНУ