У КУП НАНУ відбулося розширене засідання ректорату та ради трудового колективу

25 Червня, 2020

1

23 червня 2020 року відбулося розширене засідання Ради трудового колективу Київського університету права НАН України, під час якого було обговорено найбільш актуальні питання закінчення навчального 2019-2020 року та організації подальшої життєдіяльності університету. Перед членами трудового колективу виступили ректор Бошицький Ю.Л., головний бухгалтер Сошинська Н.І., декан юридичного факультету Тарасевич Т.Ю. та Голова Ради трудового колективу Шкребець Д.В.

Ректор Бошицький Ю.Л. проінформував співробітників КУП НАНУ про стан справ в університеті станом на 23 червня 2020 року та задачі колективу на 2020-2021 навчальний рік, а також наголосив на необхідності активізації профорієнтаційного напряму роботи працівників університету.

Головний бухгалтер Сошинська Н.І. довела інформацію щодо фінансового стану КУП НАНУ та акцентувала увагу на тому, що карантинні обмеження, запровадженні в Україні з метою протидії розповсюдженню COVID-19, негативно вплинули на надходження до бюджету університету.  Нею були надані пропозиції щодо покращення фінансового стану університету в сучасних економічних умовах.

Декан Тарасевич Т.Ю. прозвітувала про виконання плану роботи юридичного факультету за 2019-2020 навчальний рік. Так, у І семестрі було проведено всі заплановані заходи. У ІІ семестрі було налагоджено якісну роботу юридичного факультету в умовах дистанційного навчання. Незважаючи на позитивні тенденції та в цілому високий рівень організації роботи на факультеті, Тарасевич  Т.Ю. зауважила, що не всі науково-педагогічні працівники брали участь в організаційній, методичній, науковій та профорієнтаційній роботі, які передбачені Законом України «Про вищу освіту» та вимогами колективного договору, а також вчасно подали до деканату звітні документи та науково-методичні комплекси.

Голова Ради трудового колективу КУП НАНУ Шкребець Д.В. у своєму виступі підтримав пропозиції адміністрації університету щодо оптимізації роботи у 2020-2021 навчальному році.

В обговоренні розглянутих питань взяли участь доцент кафедри міжнародного права і порівняльного правознавства Поліванова О.М., доцент кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін Некряч О.В., доцент кафедри державо-правових та галузевих правових дисциплін Гринько С.В., доцент кафедри державо-правових та галузевих правових дисциплін Кабенок Ю.В., завідувач кафедри державо-правових та галузевих правових дисциплін Кожевникова В.О., завідувач відділу організаційно-кадрової роботи та діловодства Янушка С.Д., завідувач кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін Терлецька І.В. та інші.

Члени трудового колективу КУП НАНУ також обговорили тимчасові заходи з метою покращення фінансового стану університету,питання завершення навчального року та вручення дипломів випускникам,оптимізації профорієнтаційної роботи та перспектив діяльності приймальної комісії.

Прес-Центр КУП НАНУ