У КУП НАНУ відбулося вручення дипломів випускникам

1 Липня, 2020

1

30 червня 2020 року відбулася урочиста церемонія вручення дипломів бакалаврам та магістрам, випускникам освітньо-професійних програм «Право» і «Міжнародне право» денної та заочної форм навчання  Київського університету права НАН України. Дипломи бакалавра отримали 136 здобувачів вищої освіти, дипломи магістра – 28.

На урочистих зборах з вітальною промовою до випускників звернувся ректор університету, професор, заслужений юрист України Ю.Л. Бошицький, який тепло і сердечно привітав випускників із закінченням навчання в університеті та побажав їм зайняти гідне місце в житті, успішно реалізувавши себе в професійній діяльності. Випускники 2020 року отримали фахову підготовку в університеті відповідно до державних стандартів вищої освіти, з урахуванням новацій, що впроваджувались у освітній процес упродовж років навчання.

Крім цього, ректор відзначив, що цінність підготовки фахівців полягає у наданні можливості здобувачам отримати якісну освіту, яка є показником спільної плідної роботи всього професорсько-викладацького складу та випускників.

Ректор побажав випускникам успіхів в усіх справах, наполегливості, невичерпності сил, завзяття, професійних здобутків та закликав не зупинятися на досягнутому, оскільки саме вимоги сучасного життя роблять актуальнішим головний принцип сучасності: освіта протягом усього життя!

Випускники висловили глибоку вдячність і шану всьому колективу університету за їх самовіддану працю, високий професіоналізм та побажали подальшої невичерпної творчої енергії, натхненного пошуку на ниві освітянської та наукової діяльності.

Прес-Центр КУП НАНУ