У КУП НАНУ відбулися Наукові читання пам’яті В.М. Корецького

17 Лютого, 2020

1

17 лютого 2020 року у Київському університеті права НАН України відбулася ХІІІ науково-практична конференція «Наукові читання, присвячені пам’яті В.М. Корецького».

З вітальним словом до учасників конференції звернулись декан юридичного факультету Т.Ю. Тарасевич та проректор з наукової роботи Н.Я. Кайда, в якому зазначили, що проведення наукового форуму присвяченого видатному українському науковцю та державному діячу, стало вже гарною традицією для Університету. Тому такий щорічний науковий форум в пам’ять В.М. Корецького має глибоку наукову та освітянську мету. Модератором заходу була старший викладач кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Кортукова Т.О.

Наукова спадщина В.М. Корецького залишається важливим джерелом унікальної інформації, тому її використання є потужним імпульсом по вирішенню проблем сучасного стану міжнародного права, а також значним внеском в формування правової еліти всієї юриспруденції суверенної України.

Під час конференції були обговорені питання щодо ролі наукової спадщини В. М. Корецького для сучасного стану науки міжнародного права та порівняльного правознавства.

У наукових доповідях, проголошених на засіданні, піднімалися питання, зокрема: Мамедов Ельдар «Міжнародно-правові погляди В.М, Корецького»; Іванченко Євгеній «Цілі сталого розвитку 2016-2030, ухвалені на Саміті ООН зі сталого розвитку»; Статков Михайло «Чи справляється ООН з викликами 21 століття»; Майорова Анастасія «Міжнародно-правові проблеми генної інженерії»; Дорохова Аліна «Тенденції розвитку міжнародно-правового регулювання роботехніки»; Чепара Анна-Софія «Міжнародно-правове регулювання ліквідації всіх форм расової дискримінації»; Вихристенко Віталій «Знецінення інформації та контроль за її використанням»; Дейнек Сніжана «Обмеження реалізації права на свободу вираження поглядів та умови їх застосування відповідно до ст.10 ЄКПЛ»; Хомич Анна та Брик Олександра «Екологічні проблеми людства в 21 столітті та міжнародно-правова охорона навколишнього середовища»; Кучера Володимир  «Захист екологічних прав людини у ЄС»; Йоник Іванна та Прилипко Уляна «Міжнародно-правовий захист біженців»; Слободько Богдан «Актуальні проблеми виходу Великої Британії зі складу Європейського Союзу».

Науково-практична конференція «ХІІІ Наукові читання, присвячені пам’яті В.М.Корецького» відбулася на високому організаційному та науковому рівні. Після завершення заходу усі учасники були нагороджені сертифікатами.

Прес-центр КУП НАНУ