У КУП НАНУ відбувся чемпіонат на Кубок «Президента Національної академії наук України Б.Є. Патона» з мініфутболу

27 Лютого, 2020

1

26 лютого 2020 р. в Київському університеті  права НАН України в рамках університетського проєкту «Сьогодні зі спортом – завтра з майбутнім» з метою сприяти розвитку студентського мініфутболу і професійно-орієнтованої психологічної підготовки в спортивному комплексі відбувся заключний етап щорічного чемпіонату університету з мініфутболу на Кубок «Президента Національної академії наук України Бориса Євгеновича Патона».

У змаганні взяли участь команди академічних груп другого та четвертого курсів.

Результат ігрового дня 6-5 на користь команди «Фенікс».

У якості вболівальників та підтримки команд-учасниць були присутні студенти, викладачі, а також друзі університету.

Пресс-Центр КУП НАНУ