Національна академія наук України Київський університет права

У КУП НАНУ відбувся круглий стіл зі студентами 1-го курсу присвячений 132 річниці від Дня народження В.М. Корецького

17 Лютого, 2022

17 лютого 2022 року у рамках святкування 132 річниці з Дня народження видатного вітчизняного науковця, громадського діяча, юриста-міжнародника Володимира Михайловича Корецького, кафедрою загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін проведено круглий стіл зі студентами 1-го курсу спеціальностей 081 «Право» та 293 «Міжнародне право». З боку викладацького складу у заході прийняли участь науково-педагогічні працівники кафедри Матвєєв С.В., Лісова К.С., Некряч О.В. та завідувач кафедри державно-правових та галузевих правових дисциплін Коверзнєва Г.П.


Найбільшу активність у підготовці до проведення заходу проявили студенти 1-го курсу Юля Ярчук, Олександра Вілінська, Марина Мирончук, Іванна Великодна та Антоніна Олійник, які розробили і презентації, в яких висвітили біографію видатного вченого …


і виступали з доповідями стосовно наукової спадщини Володимира Михайловича Корецького …

… та навіть підготували кросворд до цієї події, розгадування якого сприяло кращому засвоєнню отриманої інформації.

Враховуючи складну епідемічну ситуацію, захід відбувся у змішаному режимі онлайн та офлайн із дотриманням усіх необхідних карантинних вимог та обмежень, пов’язаних з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19). Але останній факт не завадив насиченому, продуктивному та цікавому спілкуванню.

Прес-центр КУП НАНУ