У КУП НАНУ відбувся семінар-презентація Європейського форуму Альпбаха (ЄФА), Австрія

20 Березня, 2013

19 березня 2013 року у Київському університеті права НАН України, за підтримки ректора КУП НАНУ, заслуженого юриста України, професора Юрія Бошицького, відбувся семінар-презентація Європейського форуму Альпбаха (ЄФА), Австрія.
   Презентацію провели: Олена Чернова – президент Громадської організації “Київська ініціативна група Альпбаха” (КІГА), практикуючий юрист, делегат ЄФА 2011-2012, випускниця Київського університету права НАН України; Тетяна Гарбуль – член Громадської організації “Київська ініціативна група Альпбаха” (КІГА), делегат ЄФА 2011-2012, журналіст, автор і ведуча програм Національної радіокомпанії України; та Дмитро Воюта – член Громадської організації “Київська ініціативна група Альпбаха” (КІГА).
   КІГА – це громадська організація, асоційований член та сестринська інституція Європейського Форуму Альпбаха в Австрії, одного з перших міжнародних політичних та інтелектуальних Форумів, який проводиться щорічно вже понад півстоліття. Організація проводить молодіжні освітні проекти, спрямовані на підвищення обізнаності студентів про ЄФА та формування нової генерації українських студентів.

Подію відвідали: Марина Дей – декан факультету міжнародних зв’язків, Микола Короленко – декан юридичного факультету, студенти та науково-педагогічні представники КУП НАНУ.
   Необхідно зауважити, що Європейський Форум Альпбаха було засновано у серпні 1945 р. у мальовничому Тірольському Альпійському містечку Альпбах. ЄФА є “мозковим інтелектуальним центром Європи”, його називають “маленьким Давосом”. На сьогодні більше ніж 4000 тисячі людей з понад 60 країн світу щороку відвідують цю подію.
   Форум об’єднує провідних діячів політики, права, науки, мистецтва, економіки, банківського та фінансового сектору, заохочує та підтримує міжнародні молодіжні дискусії за участю провідних фахівців та молодіжних лідерів стосовно глобальних проблем сучасності.

Щороку ЄФА провадить стипендії для українських студентів. Саме тому, КІГА прагне виявити талановиту, інтелектуальну молодь, яка поділяє європейські цінності, має власне бачення вирішення глобальних проблем, володіє англійською або німецькою мовою та зможе гідно представляти Україну на Форумі.

Семінар-презентації проходив у інтерактивному режимі. Студенти КУП НАНУ отримали вичерпну інформацію щодо структури Європейський Форум Альпбаха: семінарський тиждень ЄФА, симпозіум ЄФА, літні школи ЄФА, культурна програма ЄГА; рівня володіння іноземними мовами, основних вимог до заповнення аплікаційних форм, етапів відбору, умов отримання стипендії та умов проживання для учасників.
   Професорсько-викладацький склад і студенти університету щиро вдячні ректору КУП НАНУ, заслуженому юристу України, професору Юрію Бошицькому за організацію семінару-презентації Європейського форуму Альпбаха.