У РІ КУП НАНУ відбулася зустріч ректора Юрія Бошицького зі студентським активом інституту

28 Лютого, 2023

Тісна взаємодія зі студентським самоврядуванням – один з пріоритетів освітнього менеджменту ректора, побудованого на принципі студентоцентризму.

Темою обговорення стала річниця незламності, боротьби та спротиву російській збройній агресії.  «Цілий рік ми стежили за тим, як твориться нова всесвітня історія! Основою незламності стала наша єдність, у лавах ЗСУ відстоювали майбутнє України і наші студенти. Низький уклін усім, хто тримає наше небо і захищає рідну землю. Нині війна триває не тільки на  військовому, дипломатичному, а й інформаційному фронтах», – підкреслив Юрій Бошицький.

Студенти поділилися своїми думками з приводу подальшої координації зусиль, пріоритетних ланок роботи, пов’язаних із волонтерською діяльністю та допомогою ЗСУ, а також професійною підготовкою у стінах Рівненського інституту.

Прес-Центр КУП НАНУ