У РІ КУП НАНУ відбулось закриття персональної художньої виставки Ольги Кашшай

12 Травня, 2021

Виставка полотен живопису «Чарівні закарпатські натюрморти – прикраса березневого Рівного», працювала з 8 березня до 11 травня 2021 року і стала справжнім мистецьким подарунком не лише для співробітників та студентів Рівненського інституту права НАН України, а й для рівнян та гостей міста.

dsc_0092.jpg

dsc_0097.jpg

dsc_0099.jpg

На захід, окрім самої художниці – члена Національної спілки художників України, лауреата премії Національної Академії Мистецтв України Ольги Кашшай, були запрошені Кармазін Юрій Анатолійович – український політичний діяч, суддя, народний депутат України 2-го, 3-го, 4-го, 6-го скликань, Коржевський Петро Миколайович – начальник управління освіти та науки ОДА, Отець Сергій Лучанін – секретар Рівненської Єпархії ПЦУ, Булига Олександр Степанович – директор Рівненського обласного краєзнавчого музею, Подолець Петро Михайлович – голова Рівненської обласної організації Національної Спілки Художників України та відомий рівненський фотограф Харват Олександр Миколайович.

dsc_0124.jpg dsc_0109.jpg dsc_0137.jpg

У вітальному слові ректор Київського університету права НАН України, заслужений юрист України, професор Юрій Ладиславович Бошицький зазначив, що система вищої школи України на межі тисячоліть переживає різноспрямовані реформи, котрі покликані підготувати висококваліфікованого спеціаліста та сформувати особистість майбутнього фахівця. Розуміючи важливість у зв’язку з цим системи естетичної освіти та виховання студентів, в університеті функціонує немало мистецьких проектів, зокрема «Інтелектуальна власність України: перлини сучасного живопису для студентської молоді». В рамках саме цього проекту і діяла виставка полотен відомої художниці із Закарпаття. Юрій Ладиславович розповів історію підготовки до цього заходу та вручив подяку за високий професіоналізм і вагомий внесок в естетичне виховання студентів Рівненського інституту КУП НАН України , підкресливши, що творчість пані Ольги є великим художньо-мистецьким зразком, який гідний на своє продовження , поширення та наслідування сучасним і наступними молодими поколіннями митців.

dsc_0125.jpg

dsc_0157.jpgdsc_0145.jpg

Гості в своїх промовах підкреслювали, що не в кожному вищому навчальному закладі України так відповідально підходять до різноаспектного виховання фахівців, захоплювались тим, як в Рівненському інституті Київського університету права інтенсифікують засобами мистецтва розвиток самосвідомості та формують у студента соціальну позицію, засновану на гуманістичних цінностях.

3.jpg 5.jpg

6.jpg 7.jpg 8.jpg

Засвідчили свою повагу до творчості Ольги Кашшай і студенти, вручивши художниці букет троянд, і Олександр Харват, що подарував власну книгу-фотоальбом, і директор РІ КУП НАНУ, який подякував пані Ользі за можливість студентам навчатися , а співробітникам працювати в атмосфері прекрасного світу натюрмортів та пейзажу.
Надалі виставка демонструватиметься в Рівненському обласному краєзнавчому музеї.

Прес-центр КУП НАНУ