У РІ КУП НАНУ відбулися урочистості з нагоди 24 випуску бакалаврів
![](/images/A/Spring_2022_logo.jpg)
Церемонія вручення дипломів здобувачам вищої освіти бакалаврського рівня відбувалася у святковій конференц-залі, яка була вкрай переповнена гостями та учасниками святкового дійства. З особливим трепетом і хвилюванням очікували студенти-випускники цього дня. І навіть глибокий сум з приводу воєнних дій і ворожої агресії не могли затьмарити свята, що стало своєрідним символом тріумфу знань і віри у майбутнє України.
![dsc_2373.jpg dsc_2373.jpg](http://rivne.kul.kiev.ua/images/stories/2022/6/dsc_2373.jpg)
![dsc_2386.jpg dsc_2386.jpg](http://rivne.kul.kiev.ua/images/stories/2022/6/dsc_2386.jpg)
![dsc_2391.jpg dsc_2391.jpg](http://rivne.kul.kiev.ua/images/stories/2022/6/dsc_2391.jpg)
![dsc_2399.jpg dsc_2399.jpg](http://rivne.kul.kiev.ua/images/stories/2022/6/dsc_2399.jpg)
![dsc_2404.jpg dsc_2404.jpg](http://rivne.kul.kiev.ua/images/stories/2022/6/dsc_2404.jpg)
![dsc_2406.jpg dsc_2406.jpg](http://rivne.kul.kiev.ua/images/stories/2022/6/dsc_2406.jpg)
Захід відкрив ректор, заслужений юрист України Юрій Бошицький, якого оплесками вітали присутні, висловлюючи свою вдячність за здобуті знання, за можливість навчатися у достойному закладі юридичної освіти. У своєму вітальному слові ректор підкреслив, що урочистості з нагоди вручення дипломів бакалаврам нині проходять в умовах нового відліку часу, який у зв’язку з воєнним станом вніс свої корективи в усі сфери життя і, зокрема, в освітню діяльність підготовки юридичних кадрів. Нові уявлення про масштаби порушення прав людини в умовах війни, спричинення шкоди здоров’ю та майну, позбавлення життя, волі, вимушена еміграція стали новими викликами, які доводиться долати щодня. Однак, навіть в таких умовах живою залишається віра у нашу перемогу.
![dsc_2411.jpg dsc_2411.jpg](http://rivne.kul.kiev.ua/images/stories/2022/6/dsc_2411.jpg)
![dsc_2414.jpg dsc_2414.jpg](http://rivne.kul.kiev.ua/images/stories/2022/6/dsc_2414.jpg)
![dsc_2416.jpg dsc_2416.jpg](http://rivne.kul.kiev.ua/images/stories/2022/6/dsc_2416.jpg)
![dsc_2419.jpg dsc_2419.jpg](http://rivne.kul.kiev.ua/images/stories/2022/6/dsc_2419.jpg)
![dsc_2438.jpg dsc_2438.jpg](http://rivne.kul.kiev.ua/images/stories/2022/6/dsc_2438.jpg)
![dsc_2442.jpg dsc_2442.jpg](http://rivne.kul.kiev.ua/images/stories/2022/6/dsc_2442.jpg)
Юрій Бошицький окреслив віхи становлення Рівненського інституту, його чималі здобутки у формуванні регіонального юридичного простору, значний внесок випускників у сучасні державотворчі процеси. Адже чимало випускників РІ КУП НАНУ нині займають важливі юридичні пости, як-от: Микола Глотов та Віктор Ногачевський, які стали суддями Вищого антикорупційного суду України. В інституті актуалізовані в освітньому процесі такі креативні форми навчання як майстер-класи провідних вітчизняних та зарубіжних вчених-правознавців України та Європи. Пріоритетними напрямками діяльності Інституту залишаються науково-дослідна та виховна діяльність, поглиблення міжнародної співпраці в галузі освіти і науки. У цілому університет щорічно проводить сім міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференцій. З них дві всеукраїнські проходять на базі Рівненського інституту.
![dsc_2444.jpg dsc_2444.jpg](http://rivne.kul.kiev.ua/images/stories/2022/6/dsc_2444.jpg)
![dsc_2449.jpg dsc_2449.jpg](http://rivne.kul.kiev.ua/images/stories/2022/6/dsc_2449.jpg)
![dsc_2454.jpg dsc_2454.jpg](http://rivne.kul.kiev.ua/images/stories/2022/6/dsc_2454.jpg)
![dsc_2456.jpg dsc_2456.jpg](http://rivne.kul.kiev.ua/images/stories/2022/6/dsc_2456.jpg)
![dsc_2468.jpg dsc_2468.jpg](http://rivne.kul.kiev.ua/images/stories/2022/6/dsc_2468.jpg)
![dsc_2463.jpg dsc_2463.jpg](http://rivne.kul.kiev.ua/images/stories/2022/6/dsc_2463.jpg)
Високий авторитет РІ КУП НАНУ на теренах Рівненщини забезпечують інноваційні форми та технології навчання, які сприяють адаптації освітнього процесу до сучасних вимог і соціальних запитів ринку праці. Проведення щорічного Тижня права, численні зустрічі з представниками Головного територіального управління юстиції в Рівненській області, відомими прокурорами, суддями, представниками професійної еліти Рівного та України – це далеко не повний перелік заходів, які проводяться в інституті. Прикметно, що на кожній кафедрі діє наукове товариство студентів (НТС), яким керують досвідчені фахівці своєї справи.
Завершуючи свій виступ, ректор висловив думку про те, що Інститут гідно виконав своє призначення і виправдав сподівання студентів, довіру їх батьків та надії майбутніх роботодавців. Ректор подякував усім, хто плідно працював на результат – директору РІ КУП НАНУ Володимирові Якимчуку, професорсько-викладацькому складу, колективу Рівненського інституту.
![dsc_2460.jpg dsc_2460.jpg](http://rivne.kul.kiev.ua/images/stories/2022/6/dsc_2460.jpg)
![dsc_2465.jpg dsc_2465.jpg](http://rivne.kul.kiev.ua/images/stories/2022/6/dsc_2465.jpg)
![dsc_2466.jpg dsc_2466.jpg](http://rivne.kul.kiev.ua/images/stories/2022/6/dsc_2466.jpg)
Студенти отримали з рук ректора не тільки дипломи, а й багатотомне видання юридичної енциклопедії, авторами якої є науковці Національної академії наук України на чолі із почесним ректором університету академіком Юрієм Шемшученком. Цей подарунок залишиться не тільки знаком уваги, а й важливою спонукою примножувати юридичні здобутки університету.
Після завершення церемонії були теплі слова випускників і фотографії на пам’ять про незабутнє свято.
Прес-Центр КУП НАНУ