Національна академія наук України Київський університет права

У РІ КУП НАНУ відбулися урочистості з нагоди 24 випуску бакалаврів

16 Липня, 2022

Церемонія вручення дипломів здобувачам вищої освіти бакалаврського рівня відбувалася у святковій конференц-залі, яка була вкрай переповнена гостями та учасниками святкового дійства. З особливим трепетом і хвилюванням очікували студенти-випускники цього дня. І навіть глибокий сум з приводу воєнних дій і ворожої агресії не могли затьмарити свята, що стало своєрідним символом тріумфу знань і віри у майбутнє України.

dsc_2373.jpg

dsc_2386.jpg

dsc_2391.jpg

 dsc_2399.jpg dsc_2404.jpgdsc_2406.jpg

Захід відкрив ректор, заслужений юрист України Юрій Бошицький, якого оплесками вітали присутні, висловлюючи свою вдячність за здобуті знання, за можливість навчатися у достойному закладі юридичної освіти. У своєму вітальному слові ректор підкреслив, що урочистості з нагоди вручення дипломів бакалаврам нині проходять в умовах нового відліку часу, який у зв’язку з воєнним станом вніс свої корективи в усі сфери життя і, зокрема, в освітню діяльність підготовки юридичних кадрів. Нові уявлення про масштаби порушення прав людини в умовах війни, спричинення шкоди здоров’ю та майну, позбавлення життя, волі, вимушена еміграція стали новими викликами, які доводиться долати щодня. Однак, навіть в таких умовах живою залишається віра у нашу перемогу. 

 

dsc_2411.jpg

 dsc_2414.jpgdsc_2416.jpg

 dsc_2419.jpg dsc_2438.jpg dsc_2442.jpg

Юрій Бошицький окреслив віхи становлення Рівненського інституту, його чималі здобутки у формуванні регіонального юридичного простору, значний внесок випускників у сучасні державотворчі процеси. Адже чимало випускників РІ КУП НАНУ нині займають важливі юридичні пости, як-от: Микола Глотов та Віктор Ногачевський, які стали суддями Вищого антикорупційного суду України. В інституті актуалізовані в освітньому процесі такі креативні форми навчання як майстер-класи провідних вітчизняних та зарубіжних вчених-правознавців України та Європи. Пріоритетними напрямками діяльності Інституту залишаються науково-дослідна та виховна діяльність, поглиблення міжнародної співпраці в галузі освіти і науки. У цілому університет щорічно проводить сім міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференцій. З них дві всеукраїнські проходять на базі Рівненського інституту.

dsc_2444.jpg

dsc_2449.jpg

dsc_2454.jpg

 dsc_2456.jpg dsc_2468.jpg dsc_2463.jpg

Високий авторитет РІ КУП НАНУ на теренах Рівненщини забезпечують інноваційні форми та технології навчання, які сприяють адаптації освітнього процесу до сучасних вимог і соціальних запитів ринку праці. Проведення щорічного Тижня права, численні зустрічі з представниками Головного територіального управління юстиції в Рівненській області, відомими прокурорами, суддями, представниками професійної еліти Рівного та України – це далеко не повний перелік заходів, які проводяться в інституті. Прикметно, що на кожній кафедрі діє наукове товариство студентів (НТС), яким керують досвідчені фахівці своєї справи.

Завершуючи свій виступ, ректор висловив думку про те, що Інститут гідно виконав своє призначення і виправдав сподівання студентів, довіру їх батьків та надії майбутніх роботодавців. Ректор подякував усім, хто плідно працював на результат – директору РІ КУП НАНУ Володимирові Якимчуку, професорсько-викладацькому складу, колективу Рівненського інституту.

dsc_2460.jpg

dsc_2465.jpg

 dsc_2466.jpg

Студенти отримали з рук ректора не тільки дипломи, а й багатотомне видання юридичної енциклопедії, авторами якої є науковці Національної академії наук України на чолі із почесним ректором університету академіком Юрієм Шемшученком. Цей подарунок залишиться не тільки знаком уваги, а й важливою спонукою примножувати юридичні здобутки університету.

Після завершення церемонії були теплі слова випускників і фотографії на пам’ять про незабутнє свято.

 

Прес-Центр КУП НАНУ