У Рівненському інституті КУП НАН України відбулася урочиста церемонія посвяти першокурсників у студенти

24 Вересня, 2020

У дружню родину РІ КУП НАНУ влилися ті, хто  цього року гідно витримав усі перипетії зовнішнього незалежного оцінювання, відстоявши своє право на звання студента. Із  знаменною подією першокурсників прийшли привітати рідні, батьки, представники студентського парламенту РІ КУП НАНУ та численні гості. Особливо трепетними були хвилини звучання Державного Гімну України.

dsc_8823.jpg

dsc_8836.jpg

dsc_8825.jpg

dsc_8874.jpg dsc_8876.jpg dsc_8880.jpg

З вітальним словом до першокурсників звернувся  ректор Київського університету права Національної академії наук України, професор, заслужений юрист України Юрій Бошицький. «Карантин не має стати на заваді професійному зростанню студентів, їх спілкуванню та соціалізації. Адже вибір майбутньої професії, а ще більше навчального закладу для її освоєння – це доленосна подія, яка визначить усі подальші пріоритети та перспективи кожного», ? зазначив ректор. Він розкрив найважливіші віхи становлення  Рівненського інституту та його внесок у розвиток регіональної юридичної освіти. Доповідач озвучив імена студентів-випускників закладу, які стали його своєрідною  візитною карткою. До безумовних здобутків інституту ректор відніс потужний науково-педагогічний колектив, можливість використання у навчальному процесі новітніх освітніх технологій, уперше актуалізованих в освітньому процесі таких креативних форм навчання як  майстер-класи провідних вітчизняних та зарубіжних вчених-правознавців, а також юристів-практиків, політиків, державних діячів тощо.

dsc_8884.jpg

dsc_8890.jpgdsc_8886.jpg

Ректор висловив вдячність батькам, які підтримали вибір своїх дітей і побажав, щоб  обрана ними професія стала улюбленою справою усього життя,  а Рівненський інститут Київського університету права Національної академії наук України ? надійною професійною домівкою, горнилом успіху та творчих злетів.
Від імені першокурсників РІ КУП НАНУ хліб-сіль ректору вручили Олександра Миколів  та Ярослав Стецюк.
До слова також були запрошені голова Апеляційного суду Рівненської області Олег Полюхович, директор регіонального центру  надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області Василь Овдіюк, директор Рівненського обласного краєзнавчого музею Олександр Булига, власник ПП «Рівнеоблпостач» Ніна Крока та представники студентського парламенту Рівненського інституту Дар’я Сидорова та Віталій Вознюк, які вручили першокурсникам символічний студентський квиток.

dsc_8947.jpg

dsc_8956.jpg

А далі ? урочиста «Клятва першокурсника», яку виголосили  Катерина Степанець та Олег Сєрков.
Наказ  ректора  про зарахування на навчання студентів І курсу денної форми навчання  озвучив  директор Рівненського інституту  КУП НАН  України  Володимир    Якимчук.  З рук ректора студенти отримали пам’ятні буклети. А насамкінець було спільне фото на пам’ять і море дружніх побажань.
В добру путь, майбутні юристи!