У Вінниці відбулося вручення дипломів бакалавра

17 Липня, 2022

16 липня 2022 року відбулося вручення дипломів Київського університету права НАН України випускникам бакалаврату по спеціальності «Право» в структурному підрозділі КУП НАНУ в м. Вінниця.

Незважаючи на складні часи, які переживає сьогодні Україна, довгоочікувані дипломи отримали 26 бакалаврів.

Із теплими словами вітання до студентів звернувся керівник структурного підрозділу КУП НАНУ в м. Вінниця Ю.І. Ковальчук: «Вітаю наших випускників зі святом. Нам дуже приємно, що ви обрали саме Київський університет права НАНУ. Дякуючи ЗСУ життя триває і попри війну, ми сьогодні маємо можливість зустрітися і отримати дипломи». Ю. Ковальчук побажав усім випускникам вдалого професійного становлення та плідної роботи в галузі юридичної практики.

Привітала випускників зі знаменною датою у їхньому житті Секретар Вченої ради, в.о. завідувача кафедри державно-правових та галузевих правових дисциплін Толкачева І.А., яка наголосила на тому, що українці вільна нація і обов’язково переможуть. Всім випускникам побажала миру та досягнення того максимуму, якого вони самі собі поставили у житті.

Після вручення дипломів випускники зробили спільні фото на спогади про студентське життя в Київському університеті права НАНУ.

Прес-Центр КУП НАНУ