У Вінницькій філії КУП НАНУ триває профорієнтаційна робота

9 Травня, 2024

Незважаючи на воєнний стан в Україні Київський університет права НАНУ продовжує профорієнтаційну роботу серед партнерських навчальних закладів в регіонах.

8 травня керівник Вінницького науково-консультативного центру КУП НАНУ Юрій Ковальчук в черговий раз відвідав Бердичівський фаховий коледж промисловості, економіки та права, де зустрівся зі студентами 3-го та 4-го курсів.

Під час зустрічі зі студентами 3-го курсу Юрій Ковальчук розповів про історію становлення та розвитку університету, про переваги навчання студентів в КУП НАНУ, про науково-викладацький склад університету.

Студенти 4-го курсу вкотре мали можливість поспілкуватися безпосередньо з представником КУП НАНУ та ознайомитися з актуальними деталями цьогорічної вступної кампанії та отримати відповіді на всі хвилюючі питання.

Бердичівський фаховий коледж промисловості, економіки та права є давнім партнером Київського університету права НАНУ. Сотні випускників коледжу здобули вищу юридичну освіту в стінах нашого університету.

Дякуємо керівництву коледжу за плідну співпрацю.

Прес-Центр КУП НАНУ