У Вінницькому науково-консультативному центрі КУП НАНУ триває профорієнтаційна робота

7 Березня, 2024

6 березня 2024 року керівник Вінницького науково-консультативного центру Юрій Ковальчук, в рамках профорієнтаційної роботи, зустрівся з випускниками Вінницького торговельно-економічного фахового коледжу ДТЕУ. Під час спілкування зі студентами Юрій Ковальчук наголосив на тому, що випускники навчального закладу можуть здобувати вищу юридичну освіту у КУП НАНУ і в майбутньому працювати, в тому числі, юристами в сфері торгівлі, фінансової та банківської справи тощо, а також розповів про історію розвитку університету, студентське життя, особливості навчання, етапи і правила прийому до університету в 2024 році.

Абітурієнти з цікавістю сприймали інформацію про університет та задавали питання щодо вартості та термінів навчання, уточнювали деякі питання щодо вступної кампанії.

Зустріч пройшла в теплій невимушеній обстановці.

Незважаючи на складні умови, викликані воєнним часом, робота по профорієнтації в КУП НАНУ продовжується.

Прес-Центр КУП НАНУ