Участь голови студентського парламенту КУП НАН України у відкритій зустрічі з Міністерством освіти та науки

6 Квітня, 2024

4 квітня голова студентського парламенту Корольова Маргарита взяла участь у відкритій зустрічі з Міністерством освіти та науки, яку ініціювала Українська Асоціація Студентів.

Спікерами стали: заступник міністра освіти і науки Михайло Винницький та голова Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак.

На зустрічі було обговорено напрямки:

• модернізація мережі ЗВО, а також права й можливості студентів в контексті цих змін, критерії обʼєднання університетів та їхню автономію та перерозподіл бюджету під час цього процесу;
  • освітні траєкторії та субʼєктність студента;
  • перетин кордону для навчання на програмах академічної мобільності;
  • нова система грантів й державне фінансування;
  • інклюзивне навчання;
  • фінансування гуртожитків й виплати стипендій для студентів.

Такі зустрічі важливі та необхідні в контексті трансформації вищої освіти. Спільне впровадження змін допоможе поліпшити якість вищої освіти та інтегрувати нашу освітню систему в єдиний європейський простір.

Прес-Центр КУП НАНУ