Національна академія наук України Київський університет права

Участь КУП НАН України в міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті»

22 Жовтня, 2019

  22-24 жовтня 2019р. проходить Одинадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Десята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва. Організовує та проводить виставку Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України. 

ugorec.jpg
ugorec.jpg
ugorec.jpg

   «Інноватика в сучасній освіті» – єдиний професійний форум освітніх, наукових і науково-технічних інновацій в Україні, на якому широко представлені інноваційні досягнення галузі освіти. Це ефективний майданчик для презентації інноваційних освітніх матеріалів і досвіду, обговорення освітніх проектів, конструктивного спілкування між виробниками сучасних технологій та їх безпосередніми користувачами, професійне інформаційне поле для ділових контактів із розвитку науково-технічних досліджень, академічного обміну школярами, студентами, викладачами, обговорення аспектів упровадження сучасних технологій, методик безспосередньо в освітній процес.

  Представниками від КУП НАНУ на цьому заході були: декан юридичного факультету Тарасевич Тетяна Юріївна, к.ю.н., завідувач кафедри кримінального права та процесу Гуріна Дарія Петрівна, к.ю.н., а також студенти групи ПБ-11 та ПБ-12 Пєхов Владислав, Сініцин Владислав, Захарків Яна, Лавриненко Артем.

ugorec.jpg
ugorec.jpg
ugorec.jpg

  Міжнародний Освітній Форум – професійний представницький захід галузі освіти України, який з 2009 року представляє:

• виставку національних закладів вищої освіти, наукових установ, обласних і міських органів управління освітою, закладів професійної (професійно-технічної) освіти та науково-методичних центрів, закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти;

• виставку закордонних закладів освіти, освітніх агенцій і міжнародних представництв;

• виставку виробників і постачальників сучасних засобів навчання, проектів, програм і рішень;

• науково-практичні конференції, круглі столи, семінари, презентації, майстер-класи;

• конкурси для учасників.

ugorec.jpg
ugorec.jpg
ugorec.jpg

Прес-центр КУП НАНУ