УЧАСТЬ КУП НАНУ У ЯКОСТІ СПІВОРГАНІЗАТОРА МІЖВУЗІВСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ

7 Грудня, 2023

06 грудня 2023 року відбулась 2-га міжвузівська студентська  науково-практична конференція « Актуальні проблеми реалізації та забезпечення прав людини в сучасній державі», в якій Київський університет права НАН України виступив в якості співорганізатора. У конференції взяли участь студенти Київського університету права НАН України, Рівненського інституту КУП НАНУ, Вінницького науково-консультативного центру КУП НАНУ, Вінницького торгівельно-економічного університету КТЕУ, Бердичівського фахового коледжу промисловості, економіки і права, ВСП «Камянець-Подільського фахового коледжу» закладу вищої освіти «Подільський державний університет» та Барського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. М. Грущевського.

Київський університет права  НАН України представляли керівник структурного підрозділу КУП НАНУ в м. Вінниці Ковальчук Юрій Іванович та завідувач кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін  Антонюк Анастасія Борисівна, які виступили і науковими керівниками здобувачів вищої освіти, що прийняли участь у заході від університету.

Студентську аудиторію від КУП НАНУ представляли:

– Матвеєва Анастасія – студентка 4 курсу заочної форми навчання;

– Герман Вікторія –  студентка 1 курсу денної форми навчання;

– Ярчук Юлія – студентка 1 курсу денної форми навчання;

– Прокопчук Марко – студент 1 курсу денної форми навчання;

– Колтунік Вікторія  –  студентка 1 курсу денної форми навчання;

У студентських наукових доповідях піднімались актуальні питання захисту прав людини в сучасний державі  та в умовах агресії РФ проти України.

У ході проведення конференції відбувалися дискусії  з поміркованою полемікою та великою зацікавленістю студентської молоді.

Загалом всі учасники конференції відзначили доцільність проведення міжвузівських студентських науково-практичних конференцій та відзначили високий рівень її  організації.

Прес-Центр КУП НАНУ