Участь КУП НАНУ в Юридичному марафоні «Новели воєнного часу»

4 Листопада, 2022

Доцент кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін Ірина Толкачова разом зі студентами третього курсу спеціальності «Право» – Богданою Бабенко, Надією Полуніною, Романом Коробчуком, Вікторією Куделею, Іриною Мунтян та Софією Кушнаренко прийняли участь у Юридичному марафоні «Новели воєнного часу», який проходив у форматі онлайн з 1 по 4 листопада 2022 року.

Програма заходу передбачала наступні блоки: «Права та гарантії військовозобов’язаних під час війни», «Особливості вирішення сімейних спорів під час дії воєнного стану», «Безпека бізнесу під час війни», «Трудові відносини в умовах воєнного стану», «Права та гарантії громадян під час війни», «Оподаткування та звітність бізнесу під час воєнного стану».

В якості доповідачів виступили: управляючий партнер SD Legal Law Firm Сергій Корнієнко, керуючий бюро та адвокат Адвокатського бюро Андрія Молчанова Андрій Молчанов, адвокат та керівник Одеського центру сімейного права Святослав Чумаченко, партнер Audit-Investта Євгенія Абросимова, юрист АО «GRACERS» Сергій Савинський, партнер та адвокат Legal House Денис Овчаров та інші.

Під час марафону правники розкрили найактуальніші питання щодо воєнного стану і докладно відповідали на питання учасників. Здобувачам вищої освіти сподобався даний захід, оскільки він був корисним, цікавим та інформативним.

Прес-Центр КУП НАНУ