Участь представників КУП НАН України в роботі науково-практичного круглого столу «Захист прав людини в Україні: сучасний стан та перспективи вдосконалення»

15 Грудня, 2022

9 грудня 2022 року в Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова відбувся науково-практичний круглий стіл «Захист прав людини в Україні: сучасний стан та перспективи вдосконалення», присвячений 74-й річниці проголошення Загальної декларації прав людини.

Співорганізаторами заходу виступили Хмельницький університет управління та права імені Леоніда Юзькова, Інститут держави і права ім. В. М. Корецького Національної академії наук України, Навчально-наукова лабораторія дослідження проблем публічного адміністрування та децентралізації влади Науково-дослідного інституту державного будівництва та місцевого самоврядування Національної академії правових наук України та Євразійська асоціація правничих шкіл та правників.

Від Київського університету права НАН України в роботі круглого столу взяли участь доцент кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін Толкачова Ірина Анатоліївна та завідувач кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін Матвєєв Сергій Васильович.

Із вступним вітальним словом до учасників круглого столу звернулися:

• Омельчук Олег Миколайович, ректор Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, академік Академії наук вищої освіти України, Президент Міжнародної громадської організації «Євразійська асоціація правничих шкіл та правників»;
  • Журавель Володимир Андрійович, в.о. Президента Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор, академік Національної академії правових наук України;
  • Петришин Олександр Віталійович, суддя Конституційного Суду України, доктор юридичних наук, професор, академік Національної академії правових наук України, заслужений діяч науки і техніки України;
  • Ватрас Володимир Антонович, народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики, професор кафедри цивільного права та процесу Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України.

У роботі круглого столу взяли участь наукові та науково-педагогічні працівники вищих начальних закладів та наукових установ України, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, правоохоронних органів, адвокатської спільноти та правозахисних громадських організацій.
Захід проходив в офлайн та онлайн форматах.