Участь представників КУП НАНУ у Форумі академічної доброчесності під егідою Unicheck Україна

23 Жовтня, 2022

04 жовтня 2022 року представники Київського університету права Національної академії наук України Олена Антонова, проректорка з навчально-методисної роботи, кандидат економічних наук, доцент кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін та Наталія Веселовська, кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального права та процесу прийняли участь у Форумі академічної доброчесності від Unicheck Україна та Національного агенства із забезпечення якості вищої освіти.

Головна тема заходупроблема академічної доброчесності у вищій освіті в умовах кризи.

На цьому форумі піднімали серію тем про те, як підтримувати академічну доброчесність у часи кризи та які методи можуть вплинути на її розвиток.

Захід був дуже змістовним, цікавим, корисним, ми отримали важливу інформацію про розвиток академічної доброчесності в Україні.

Спікерами заходу були:

? Назаров Іван Володимирович  Заступник Голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти

Тема: Роль та завдання Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти у просторі академічної доброчесності.

? Артюхов Артем Євгенович  член Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти

Тема: Система забезпечення академічної доброчесності у закладі вищої освіти та її зовнішня оцінка: на шляху до світових стандартів.

? Сідляренко Андрій Ігорович  експерт з академічної доброчесності, комерційний директор Unicheck Україна.

Тема: Академічна доброчесність і застосування інформаційних технологій.

? Dr. O’Donnell  проректор з навчальної роботи в Університеті Назарбаєва.

Тема: Academic Integrity Project in Kazakhstan (approximate topic).

? Піпа Наталія  Секретариня комітету освіти, науки та інновацій.

Тема: Як підвищити академічну доброчесність в Україні: законодавчі зміни.

Прес-Центр КУП НАНУ