Участь представниці КУП НАНУ у марафоні W2U (Women to Ukraine)

28 Березня, 2023

27 березня 2023 року доцент кафедри кримінального права та процесу КУП НАНУ к.ю.н. Веселовська Наталія Олександрівна взяла участь у Марафоні W2U (Women to Ukraine).

24-годинна конференція розкриває актуальні питання гендерної рівності, миру та безпеки в Україні, становища жінок і гендерної  рівності у військовій сфері, викликів в боротьбі з гендерно зумовленим насильством під час війни, ролі сестринства та важливості солідарності жінок, прав жінок та їхньої участі у наближенні перемоги та післявоєнній відбудові.

Значну увагу приділено Кодексу безпеки жінок.

Учасниці отримали корисну інформацію, поділились своїми напрацюваннями, мотивуючи інших, обмінялися корисними контактами, тому попереду ще багато роботи для наближення Перемоги!

Але РАЗОМ боротися з ворогом легше. Кожна і кожен – на своєму Фронті. Там, де принесе найбільшу користь.

Прес-Центр КУП НАНУ