Участь проректора з наукової роботи КУП НАН України у Міжнародній науково-практичній конференції «Практика стратегічних комунікацій в умовах війни»

22 Квітня, 2024

Проректор з наукової роботи Київського університету права НАН України Іван Кайло взяв участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Практика стратегічних комунікацій в умовах війни», яку 19 квітня 2024 року провела Національна академія СБУ.

Як змінилась побудова комунікації із суспільством під час повномасштабної війни, що нового в інформаційних атаках ворога та механізмах ефективної протидії, яка роль медіа та культурної дипломатії у формуванні міжнародної підтримки нашої держави – ці та інші питання були на порядку денному конференції.

Було порушено важливе питання щодо правового статусу ветеранів війни. Хто такі ветерани? Які вони мають права, соціальні пільги та підтримку держави? Суспільство зазвичай зустрічає ветеранів війни з повагою та визнанням їх подвигу в захисті нашої територіальної цілісності. А чи гарантує держава на законодавчому рівні гідне ставлення до ветеранів та їх сімей?

Учасники конференції обговорили нові форми інформаційних атак, а також механізми їх протидії. При цьому важливим аспектом стала роль медіа в формуванні суспільної, громадської думки.

Говорили про феномен культурної дипломатії в формуванні міжнародної підтримки України та унікальний український досвід у цій сфері.

За результатами конференції буде підготовлено довідникове видання «Рекомендації та кращі кейси реалізації стратегічних комунікацій в умовах війни», яке буде розміщено на офіційному сайті Академії СБУ.

Прес-Центр КУП НАНУ