Участь ректора КУП НАН України у благодійному заході – Мистецький інтерактивний проєкт «РЕФЛЕКСІЇ ВІЙНИ»

23 Квітня, 2024

21 квітня 2024 року відбувся Благодійний захід – Мистецький інтерактивний проєкт «РЕФЛЕКСІЇ ВІЙНИ», присвячений другій річниці визволення Київської області від російських окупантів, в організації якого взяв участь ректор КУП НАН України, професор Юрій Бошицький.

Захід відбувся під егідою Культурно-мистецького Благодійного фонду «Київ – Класік», засновницею та президенткою якого є давня партнерка Київського університету права НАН України відома українська піаністка, музично-громадська діячка, народна артистка України – Євгенія Басалаєва та членом наглядової ради є ректор КУП НАНУ – Юрій Бошицький.

У програмі Мистецького інтерактивного проєкту «РЕФЛЕКСІЇ ВІЙНИ» було презентовано Відкриту інтерактивну платформу діячів культури, представників громадськості, державних інституцій, дипломатичного корпусу «Культурний фронт»:

Відкриття художньої виставки «Обличчя війни» з творів відомих митців – Валерія Франчука, Юрія Нагулка, Олександра Карпенка, Василя Красьохи.

Презентація неігрового кіно:

• Документальний фільм «Пекельні обійми». Автор сценарію – Павло Мовчан, режисер – Дмитро Ломачук; ВУТ «Просвіта» ім. Тараса Шевченка. Об’єднання кінематографістів «Кіноголос», 2022р.
  • Відео кліп «Минуле пливе в прийдешнє» Режисер Андрій Гадомський, автор сценарію – Галина Щербань. Португалія, 2022р.
  • Відео кліп «МАІ8О.Х ВЕАУ’СНЕ». Автор – Євгенія Басалаєва.
  • Відео кліп «Вогонь кохання» на вірш поетеси Ольги Ходацької.

Лабораторія творчих експериментів «ЛаТЕ»

Презентація інноваційного мульти-мистецького проєкту «Мистецтво перемоги». Автор проєкту – режисер Юрій Лєсков.

Благодійний захід – Мистецький інтерактивний проєкт «РЕФЛЕКСІЇ ВІЙНИ», був організований також і за підтримки Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, Об’єднання кінематографістів «КШО.ТОГОС», ГО «Мистецька ліга», ГО «Міжнародний координаційний центр ветеранів війни», ГО «Всеукраїнська культурно-мистецька спадщина».

Прес-Центр КУП НАНУ