Участь студентів КУП НАНУ у Всеукраїнському футбольному турнірі серед молодих юристів «Lawyers’ Friendship Cup 2023»

17 Грудня, 2023

Нещодавно в Київському університеті права Національної академії наук України пройшов футбольний турнір до Дня Збройних сил України, результати проведення якого надихнули студентів-правників перевірити свої сили в оновленому проєкті – Всеукраїнський футбольний турнір серед молодих юристів «Lawyers’ Friendship Cup 2023».

Як зазначив організатор, співзасновник та голова Громадської організації «Рада молодих юристів України» Євген Которобай, що даний захід Всеукраїнський футбольний турнір серед молодих юристів «Lawyers’ Friendship Cup 2023» проводиться з нагоди відзначення Дня прав людини та Дня адвокатури та за підтримки Міністерство внутрішніх справ України.

Всеукраїнський футбольний турнір серед молодих юристів покликаний об’єднати у дружньому спортивному змаганні юристів-практиків та студентів-правників з метою напрацювання дружніх зв’язків, обміну досвідом та популяризації здорового способу життя.

Важливо зазначити, що партнерами заходу виступили Адвокатське об’єднання «Evrika Law» та Адвокатське об’єднання «Алєксєєв, Боярчуков та партнери», які не тільки сприяли проведенню даного заходу але і забезпечили активну участь своїх футбольних команд.

Серед учасників спортивного заходу були заявлені футбольні команди Верховного Суду, Адвокатського об’єднання «Евріка», Адвокатського об’єднання «Алєксєєв, Боярчуков та партнери», Національної академії внутрішніх справ, Національного авіаційного університету, Київського університету права НАН України, Державного податкового університету, Київського Університету імені Бориса Грінченка.

Всеукраїнський футбольний турнір серед молодих юристів «Lawyers’ Friendship Cup 2023» проходив за інформаційної підтримки партнерів: Юридичної газети, Юридичного вісника України, Інформаційно-аналітичного видання Femida.ua, Інституту політико-правових та релігійних досліджень, Law & Events, Неформатного юридичного видання «Lойер».

Збірну футбольну команду «Фенікс» Київського університету права Національної академії наук України очолив капітан команди Микита Носулько, а проведенням підготовки гравців до матчу та розробкою тактики і стратегії гри займався тренер Артур Горін.

В складі команди «Фенікс» КУП НАН України грали: Іван Скапа, Богдан Дівавін, Владислав Сініцин, Денис Іванов, Дмитро Сак, Єгор Доценко, Валентин Шур, Артем Ярощук. Групу підтримки для нашої футбольної команди організували Владислава Петренко та Наталія Маринич, які підбадьорювали гравців у важкому протистоянні із сильними та достатньо професійними командами.

Представником від науково-викладацького складу Київського університету права Національної академії наук України, який прийняв активну участь в заході був завідувач юридичної клініки «Фенікс» Київського університету права Національної академії наук України Микола Малій.

Варто зазначити, що члени футбольної команди «Фенікс» Київського університету права Національної академії наук України достойно взяли участь у Всеукраїнському футбольному турнірі «Lawyers’ Friendship Cup 2023» та продемонстрували неймовірний командний дух, спортивну взаємодію та спільне прагнення до перемоги. Кожен був на своєму місці – гравці підтримували одне одного під час гри та створювали позитивну і впевнену атмосферу на футбольному полі, а вболівальники  надихали і заохочували до перемоги. Зауважимо, що результати попередніх тренувань відзначились не лише на майстерності та інтенсивності гри, але й на захоплюючих моментах футбольного поєдинку.

Від організаторів спортивного змагання на завершення заходу представники Київського університету права Національної академії наук України капітан Микита Носулько та тренер Артур Горін отримали для команди «Фенікс» диплом учасника Всеукраїнського футбольного турніру «Lawyers’ Friendship Cup 2023».

Висловлюємо слова подяки організаторам, партнерам та учасникам футбольного турніру за неймовірні враження від майстерної гри та отриману насолоду! Пам’ятаймо, маленькі перемоги є складовою частиною великих перемог! Прискорюймо разом нашу спільну велику Перемогу!!!

Прес-Центр КУП НАНУ